O nás


Vítejte v naší restauraci

Restaurace Beruška byla otevřena v roce 2015 a nachází se v Ohrobci u Prahy. Naše restaurace s moderním designovým interiérem nabízí příjemnou domácí atmosférou, bezbariérový přístup, dětský koutek a prostor ke stolování pro 50 hostů, včetně letní zahrádky. Nabí­zí­me výběr jí­del z české a mezinárodní­ kuchyně v moderní­m pojetí­ gastronomie.

Dí­ky své poloze a desingovému pojetí­ interiéru je restaurace vhodná jak pro rauty, firemní prezentace, tak pro rodinné oslavy i pro posezení u kávy nebo večeře ve dvou. Samozřejmostí je bezproblémové parkování.

Uvítáme Vás ve stylovém nekuřáckém prostředí, kde vám nabídneme ochutnat jak z české kuchyně, tak i z široké nabídky světových specialit. K chutným pokrmům Vám jistě přijde vhod chlazené točené pivo značky Bernard, Kozel, Pilsner Urquell a mnoho dalších lahodných alkoholických i nealkoholických nápojů. Vedle stálého jídelního lístku, pro Vás denně připravujeme 5 druhů hotových jídel s polévkou a dezertem.

Obědy a večeře

Všechny pokrmy v naší nabídce jsou vždy čerstvé a samozřejmě vlastní výroby. Při jejich přípravě používáme kvalitní suroviny, menu se snažíme přizpůsobit sezónně dostupným potravinám. K obědu či k zahnání hladu nabízíme drůbeží a vepřové pokrmy, speciality na grilu, těstoviny, bezmasá jídla i zeleninové saláty a moučníky. Vše z naší nabídky Vám rádi zabalíme s sebou.

K dobrému jídlu patří také dobré víno, v nabídce máme několik českých a francouzských vín. Z celé řady alkoholických a nealkoholických nápojů nabízíme kávu, kterou vám vždy připravíme dle Vaší chuti.

Originální interiér, denní tisk, wi-fi zdarma

Je pro nás důležité, abyste se v naší restauraci cítili komfortně. Proto klademe důraz nejen na kvalitu podávaných nápojů a pokrmů, ale dali jsme si i záležet na interiéru restaurace, který jsme sami navrhli a realizovali. Přijd’te se sami přesvědčit, jak se nám to povedlo. Zveme Vás na návštěvu…

Tým Beruška


„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde