Novinky


Rozšířili jsme sortiment zboží

lah

Vážení zákazníci!

Nově jsme pro Vás rozšířili sortiment zboží v naší prodejně pečiva v Ohrobci u Prahy v podobě LAHŮDEK. Nyní si u nás můžete denně vybrat z několik druhů čerstvých obložených chlebíčků, salátů, kanapek a dalšího lahůdkového zboží.

Těšíme se na Vaší návštěvu

Věrnostní program Sphere card

10000_obchodnich_mist_banner_800x500__cz (1)

Vážení zákazníci,

Sphere cardRestaurace a Pekárna Beruška se stala partnerem věrnostního programu Sphere card a poskytuje výhody a slevy všem držitelům karet s logem Sphere card. Čtěte více »

Změny v restauraci Beruška

slide

Vážení přátelé a zákazníci,

pro zkvalitnění našich služeb jsme se rozhodli provést několik zásadních změn v naší restauraci, a proto se brzké době můžete těšit na novou verzi jídelního lístku, který pro Vás v současné době připravujeme Čtěte více »

Dárkový šek restaurace Beruška

DŠ

Udělejte radost svým blízkým, přátelům, vašim kolegům či klientům a věnujte jim jako dárek k narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem dárkový šek do naší restaurace. Čtěte více »

Náš nový dodavatel Mlékárna Tonka

JOG

Náš nový dodavatel mléčných výrobků, Mlékárna Tonka. Své produkty vyrábí na statku Pošná u Pacova, kam se můžete vydat na výlet a prohlédnout si statek a zvířata. Čtěte více »

Přírodní zázvorové limonády Fentimans

May_Softly-Does-it_Fentimans

Vážení zákazníci. Nově jsme do našeho nápojového lístku zařadili přírodní limonády značky Fentimans. Limonády jsou vyráběny v Anglii se stoletou historií. Při výrobě se používá  botanická příprava. To je jednoduchý postup používaný pro byliny a kořeny rostlin.  Čtěte více »

Vítáme Vás na nových stránkách

10

Vážení návštěvníci vítáme Vás na nových stránkách naší restaurace a pekárny. Kromě nového vzhledu, chystáme i častější aktualizaci stránek, abyste měli vždy přehled, co se v naší restauraci aktuálně chystá. Snažili jsme se, aby nový web restaurace byl hezčí a přehlednější, než ten původní. Snad se nám to povedlo a stránky se Vám líbí a budete se sem rádi vracet.
Čtěte více »


„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde