Pekárna Beruška


 

sortiment

V naší pekárně nabízíme široký výběr slaného i sladkého pečiva,  zakoupíte zde také Davelské uzeniny, saláty a obložené chlebíčky.

Pfacpotrekárna BERUŠKA vychází vstříc obyvatelům Ohrobce

Od 11.1. 2016 jsme rozšířili svůj sortiment pečiva i o základní potraviny. Ohrobečtí kteří jsou od června loňského roku bez možnosti nakoupit si v místě svého bydliště tak nyní mohou v Berušce kromě pečiva pořídit i nejnutnější potraviny pro svou domácnost.

Pekárna Beruška

Pekárna Beruška byla založena v roce 2002. V současné době zaměstnáváme osmnáct zaměstnanců a pracujeme na dvousměnný provoz. Máme vlastní prodejnu přímo v Ohrobci, několik prodejních poboček na Praze 4 a 5,  vlastníme pojízdnou prodejnu se kterou jezdíme po okolí a na různé akce. Na objednávku připravíme svatební koláče i chlebíčky.
pekař

Náš sortiment a distribuce

Od svého založení se specializuje na výrobu pečiva z žitné mouky a výrobu „zdravého pečiva“. Nyní pekárna vyrábí více jak 40 druhů pečiva a to jak klasického, tak grahamového, celozrnného i cereálního. V současné době je pečivo distribuováno v oblasti Prahy 4 a to jak dodávkami pro obchodníky, tak i vlastními prodejnami.

Pojízdná pekárna

Služby zákazníkům doplňujeme o pojízdnou pekárnu. S naším sortimentem jezdíme do vzdálenosti až 30 km a na přání jsme schopni přistavit náš pojízdný obchod na různé akce, slavnosti a tam, kde je potřeba.

 

 

Napsali o nás

chléb

Navštívil jsem obchod pekárny v Ohrobci a jiné pečivo už nekupuji, výborné zboží, bezvadná obsluha, prostě jsem spokojen – Jiří

Tak dobrý chleba jsem snad nikdy nejedla, chřupavý, voňavý, prostě vynikající… – Dana

Pro některé produkty, jako třeba čerstvý chleba, stojí za to si do Berušky zajet. – Klára

Náš sortiment